Ringaudai.eu / Naujienos

Naujienos

"Kauno vandenys" informacija gyventojams

Informuojame, kad siekiant užtikrinti švaraus ir kokybiško vandens tiekimą gyventojams UAB „Kauno vandenys” įvykdė ir toliau vykdo projektus, kurių tikslas pagerinti gyvenimo ir aplinkos kokybę ir išplėsti vandentiekio ir (arba) nuotekų tinklus Kauno mieste.

Ringauduose auginamos žaliosios vitaminų bombos

Smagu spaudoje aptikti pozityvius straipsnius apie Ringaudus, jų gyventojus ar jų vykdomą veiklą. Štai naujausias straipsnis iš laikraščio "Kauno diena".

Kviečiame į nemokamą seminarą "Sveika mityba ir gyvensena"

Kviečiame į nemokamą seminarą "Sveika mityba ir gyvensena"

Atgarsiai iš renginio ,,Regionų tautodailės ypatumai"

Lapkričio 10 d. 13 valandą į Ringaudų bilioteką susirinko lietuvių etnine kultūra besidomintys žmonės. Čia vyko edukacinis užsiėmimas ,,Regionų tautodailės ypatumai”, kuriame buvo pristatyta lietuvių tradicinės tautodailės rūšis – šiaudinių sodų ir šiaudinukų pynimas.

Sumontuota kapinių tvora

Vykdydama gyvenamosios vietos bendruomenių tarybos sprendimus, Ringaudų seniūnija organizavo Tabariškių k. kapinių tvoros montavimo ir aplinkos prie kapinių (automobilių stovėjimo aikštelės) sutvarkymo darbus.

Kviečiame į užsiėmimą "Regionų tautodailės ypatumai"

Lapkričio 10 d., 13 val., Ringaudų bibliotekoje (Gėlių g. 2, Ringaudai) vyks edukacinis užsiėmimas "Regionų tautodailės ypatumai". Užsiėmimą ves ir lietuvių tradicinės tautodailės rūšį - šiaudinių sodų ir šiaudinukų pynimą pristatys Vilkijos A. ir J. Juškų etninės kultūros muziejaus muziejininkė V. Sniečkuvienė.

NEMOKAMAS sveikos mitybos ir gyvensenos seminaras

Kviečiame visus NEMOKAMAI dalyvauti sveikos mitybos ir gyvensenos seminare lapkričio 20d 18 val. Ringaudų pradinėje mokykloje.Seminara ves sveikos mitybos ir gyvensenos specialistas  Artūras Sujeta.

Reikalinga Jūsų nuomonė dėl nr. 157 autobuso maršruto! (1)

Ar pageidautumėte, kad priemiestinis autobusas Kaunas-Ežerėlis (Nr.157) važiuotų per Ringaudus (Gėlių ir Jurginų gatvėmis)? Atsakymą pasirinkite apklausoje esančioje ringaudai.eu internetinio puslapio dešinėje apačioje arba čia. Dėkojame už Jūsų nuomonę!

Nemokami sportiniai užsiėmimai Ugnės Karvelis gimnazijoje

Kviečiame prisijungti prie sveikatinimo projekto ir kiekvieną ketvirtadienį 17.45 Ugnės Karvelis gimnazijoje dalyvauti sportiniuose užsiėmimuose. Treniruotės vyks nuo spalio 15 iki gruodžio 15 d. kiekvieną mėnesio ketvirtadienį 17 val.45 min. Transliacija prasideda 18 val.

Ringaudų bendruomenės centro valdybos spalio mėnesio posėdis

Spalio 16 d. įvyko Ringaudų bendruomenės centro valdybos posėdis, kuriame svarstyta: saugaus eismo problemos, susisiekimas su Ringaudais viešuoju transportu, Ringaudų bendruomenės centro narystė Vietos veiklos grupėje.

Renginių kalendorius

‹‹ Liepa ››
Pr An Tr Kt Pn Š S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Apklausos

Ar pageidautumėte, kad priemiestinis autobusas Kaunas-Ežerėlis (Nr.157) važiuotų per Ringaudus (Gėlių ir Jurginų gatvėmis)?

Rezultatai