Ringaudai.eu / Bendruomenė / Apie bendruomenės centrą

Apie bendruomenės centrą

Ringaudų bendruomenės centras

Ringaudų bendruomenės centras – tai savanoriška, ne pelno organizacija, kurios misija – telkti seniūnijos gyventojus dalyvauti priimant bendrus sprendimus gyvenimo kokybei gerinti, stiprinti bendruomeniškumą, atstovauti bei ginti bendruomenės narių interesus, siekti kultūrinio, ūkinio, tautinio ir dvasinio krašto klestėjimo.

Ringaudų bendruomenės centro vizija – bendruomeniškai vieningas, ekonomiškai stiprus, kryptingai veikiantis, vienas aktyviausių Lietuvos bendruomenės centrų, vienijantis pilietiškai aktyvius Rindaudų seniūnijos žmones.

Ringaudų bndruomenės centras įkurtas 1995 m. Šiuo metu vienija jau virš 200 įvairių profesijų žmones.

Ringaudų bendruomenėje visada buvo aktyvių žmonių, kurie iškilus problemai nebuvo abejingi viešo intereso gynėjai. Tačiau pastebėjus, kad organizacija apjungianti aktyvius Ringaudų gyventojus, gali efektyviau atstovauti bendruomenės interesams ir spręti vietos problemas buvo įkurtas bendruomenės centras.

Mus jungia siekis atkreipti dėmesį į vis dar neišreikštus žmonių poreikius bendrauti, aptariant šiandienos rūpesčius, atskleidžiant naujas, neišnaudotas galimybes, kurių įgyvendinimas priklauso tik nuo mūsų pačių iniciatyvos, sumanumo, gebėjimo spręsti kartu ir būti tikra bendruomene. Siekiame stiprinti tradicinę bendruomenės savivaldą, kuomet visi klausimai sprendžiami bendruomenės narių susitarimu, o sprendimai įgyvendinami suteikiant valdžios įgaliojimus bendruomenės išrinktiems asmenims ir  valstybinių institucijų pareigūnams.

Mūsų tikslas - propaguoti sveiką gyvenseną, papročius ir tradicijas, plėtoti kultūrinę ir sportinę veiklą; skatinti domėjimasi kaimo ir krašto istorija, kaupti ir saugoti ją; dalyvauti pažintiniuose ir profesiniuose renginiuose Lietuvoje ir užsienyje.

  • Gyventojams parodysime, kad yra būdų išsakyti savo nuomonę ir būti išklausytam.
  • Organizuosime gyventojų apklausas, diskusijas, susitikimus su politikais ir valdžios atstovais Ringaudams aktualiais klausimais. Išdiskutavus problemas, Kauno rajono valdžiai siūlysime jų sprendimo būdus.
  • Sudarysime gyventojams sąlygas susitikti ir pasikalbėti, pabendrauti su žymiais žmonmis. Mėginsime padėti spręsti konkrečias žmonių problemas, susigaudyti painiuose įstatymuose.
  • Rinksime įvairią informaciją apie Ringaudus ir platinsime ją elektroninėje erdvėje, siekdami pagerinti savo gyvenvietės įvaizdį.
  • Tobulinsime internetinę svetainę, organizuosime įvairias šventes, sporto turnyrus, talkas ir t.t. Tokie renginiai padės konsoliduoti bendruomenę.
  • Numatome pasirašyti bendradarbiavimo sutartį su kitų miestų ir valstybių bendruomenių centrais
  • Ginsime teisėtus gyventojų interesus, palaikyti ir plėtoti savo gyvenvėtės infrastruktūrą, ekologiją, rūpintis savo gyventojų gerove.

Džiaugiamės kiekvienu geru darbu, nauja pažintimi

Ringaudai taps vis labiau tinkama erdve žmonių  bendruomenės kasdieniam buitiniam, kultūriniam ir dvasiniam gyvenimui.

Kaip tapti bendruomenės nariu

Ringaudų bendruomenės centro nariu gali tapti kiekvienas Ringaudų seniūnijos gyventojas. Kartu burkimės spręsti Ringaudų bendruomenės problemas. Tik bendras darbas bei laukiamas rezultatas suvienys mūsų bendruomenę kuriant grožį ir puoselėjant savo kraštą. Kviečiame atvykti į Ringaudų biblioteką (Gėlių g. 50) ir užpildyti prašymą stoti į Ringaudų bendruomenės centrą. Stojamasis mokestis - 10 Eur, kasmetinis mokestis - 5 Eur.  Informacija tel.: (8 37) 56 3278.

Ringaudų BC įstatai 

2 % pajamų mokesčio

Kviečiame 2% savo pajamų mokesčio skirti Ringaudų bendruomenės centrui.
Pavyzdys kaip užpildyti formą:

FR0512.pdf 40,83 kB
Paramos forma.pdf 354,75 kB

Jūsų pagalba pasiūlymai

Kviečiame dalyvauti bendruomenės veikloje ir maloniai laukiame pasiūlymų, pastebėjimų įvariais klausimais.

Renginių kalendorius

‹‹ Liepa ››
Pr An Tr Kt Pn Š S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Apklausos

Ar pageidautumėte, kad priemiestinis autobusas Kaunas-Ežerėlis (Nr.157) važiuotų per Ringaudus (Gėlių ir Jurginų gatvėmis)?

Rezultatai