Ringaudai.eu / Naujienos

Naujienos

Kviečiame į dailininkės Ingos Dagilės parodos atidarymą

Kviečiame visus į Ingos Dagilės iliustracijų ir knygų parodos atidarymą, kuris įvyks balandžio 28 d., 18,30 val. Ringaudų bibliotekoje (Gėlių g. 2).

Kviečiame visus į talką "Darom 2016"

Kviečiame visus į pavasarinę talką! Balandžio 23 d., 10 val. renkamės Gėlių ir Žalgirio sąnkryžoje, prie kryžiaus. Tvarkysime aplinką, dažysime, sodinsime. Laukiame visų - didelių ir mažų...

Svajūno Ugiansko dėka Tabariškių kapinėse atsirado laistytuvai

Balandžio 16 d. Tabariškių kapinėse buvo įrengti stovai laistytuvams ir nupirkti bei pakabinti 25 vnt laistytuvų. Už šią gražią iniciatyvą turėtume būti dėkingi Ringaudų gyventojui Svajūnui Ugianskui. Plačiau..

Stambiagabaritinių atliekų išvežimas Ringauduose ir Noreikiškėse

2016 m. balandžio 23 d.10 val. (šeštadienį) Ringaudų ir Noreikiškių kaimuose bus išvežamos stambiagabaritinės atliekos (seni baldai, buitinė technika). Plačiau...

Šekspyras gyvas bibliotekose

Niūrų ir lietingą balandžio 13- osios vakarą Ringaudų pradinės mokyklos salė atgijo nuo užburiančių Viljamo Šekspyro sonetų ir nuostabios akordeonų muzikos.

Ringaudų bendruomenės centre vyko vaikų Velykėlių šventė

Buvo linksma ir smagu, buvo daug gerų vaikų, buvo vaišių ir raguolių, dovanų ir liksmo juoko. Plačiau...

Kviečiame dalyvauti balandžio mėn. renginiuose

Ringauduose balandžio mėnesį artėja nemažai renginių: 1. Šį šeštadienį, balandžio 16 d. 11 val. keliausime į pėsčiųjų žygį Kačerginės šaltinių taku. Daugiau...

Nemokamos bėgimo treniruotės!

Visus antradieniais ir ketvirtadieniais 18.00 kviečiame į nemokamas bėgimo treniruotes. Treniruotės vyksta  Ugnės Karvelis gimnazijos stadione.

KRATC atliekų priėmimo aikštelės

Gyventojai individualiai turi galimybę vežti ir nemokamai priduoti savo įvairias specifines atliekas į KRATC eksploatuojamas aikšteles.

Šekspyras gyvas bibliotekose

Balandžio 13 d. 18 val. (trečiadienį) Ringaudų pradinės mokyklos salėje V. Šekspyro Sonetus skaitys aktorė Sandra Daukšaitė. Muzikuos Garliavos meno mokyklos akordeonistai: Algirdas Vaičaitis ir Arnas Grabliauskas. Maloniai kviečiame apsilankyti renginyje!

Renginių kalendorius

‹‹ Liepa ››
Pr An Tr Kt Pn Š S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Apklausos

Ar pageidautumėte, kad priemiestinis autobusas Kaunas-Ežerėlis (Nr.157) važiuotų per Ringaudus (Gėlių ir Jurginų gatvėmis)?

Rezultatai