Ringaudai.eu / Bendruomenė / Konkursai

Konkursai

Rudens gėrybės ir grožybės (8)

Rudenėlis atėjo, atskubėjo..  Jau saulutė rytais vėliau nusišypso, žolėje ilgam apsigyveno rasa, medžiuose mezgimo cechus atsidarė vorai, rūkas su vėsuma susikibę už rankučių gatvėmis slampinėja, medžiai keičia savo šukuosenas..

Mano augintinis (24)

Kviečiame dalyvauti naujame nuotraukų konkurse "Mano augintinis". Konkursas vyks iki gegužės 31 d. Nugalėtojas bus apdovanotas Ringaudų bendruomenės centro įsteigtu prizu.

Dalyvaukite, džiaukitės, šypsokitės ir balsuokite!

p.s. Siekdami, kad su naujausiomis nuotraukomis būtų galima patogiai susipažinti ir, kad jos  turėtų teisę bent kartą pabūti matomiausioje vietoje, pakeitėme konkursinių nuotraukų rodymo eiliškumą. Dabar naujai įkeltą nuotrauką visada rodys pirmame puslapyje, pirmoje pozicijoje iki tol, kol bus įkelta kita nuotrauka.

"Gražiausia žiemos sodyba" (3)

Sveiki sulaukę žiemos! O kartu su ja pateikiame ir naują foto konkursą "Gražiausia žiemos sodyba".

Mano vasara Ringauduose (3)

Visus visus, ringaudiečius ir jų svečius kviečiame dalyvauti nuotraukų konkurse "Mano vasara Ringauduose". Siųskite pačias nuostabiausias, karščiausias ir vasariškiausias akimirkas, užfiksuotas Ringauduose ar jų apylinkėse. Dalinkitės įspūdžiais!

Renginių kalendorius

‹‹ Birželis ››
Pr An Tr Kt Pn Š S
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Apklausos

Ar pageidautumėte, kad priemiestinis autobusas Kaunas-Ežerėlis (Nr.157) važiuotų per Ringaudus (Gėlių ir Jurginų gatvėmis)?

Rezultatai