Ringaudai.eu / Naujienos

Naujienos

Asociacijos "Ringaudų bendruomenės centras" pakartotinis ataskaitinis susirinkimas

Š. m.balandžio 05 d. (antradienį) 19 val. Ringaudų pradinės mokyklos salėje  (Gėlių g. 2, Ringaudai, IIIa ) vyks  Ringaudų bendruomenės centro pakartotinis ataskaitinis susirinkimas.

Kviečiame sukurti savo bendruomenės sodą

Balandžio 6 ir 8 dienomis Ringaudų laisvalaikio salėje vyks edukacinis sodų pynimo užsiėmimas. Šio užsiėmimo metu bus galima ne tik išmokti kurti tradicinius lietuviškus sodus, bet ir įnešti savo indėlį į Zapyškio aitvarų festivalį. Plačiau...

RINGAUDŲ BIBLIOTEKOJE vyksta pažintis su LEGO ROBOTAIS !

Nori išmokti konstruoti ir programuoti autonominius LEGO Mindstorm NXT ir EV3 robotų modelius? Ateik pas mus į Lego Robotikos užsiėmimus Ringaudų bibliotekoje (Gėlių g. 2). Plačiau...

Seniūno V. Petravičiaus sveikinimas

Mielieji, artėjant didingai Kristaus prisikėlimo šventei - šentoms Velykoms,
nuoširdžiai sveikinu Jus ir Jūsų šeimas. Plačiau...

Su Šv. Velykom!

Sveikiname Jus su Šv. Velykom! Tegul kartu su pavasariu į Jūsų namus ateis ramybė, šiluma, džiaugsmas ir tikėjimas.

Vaikų Velykėlės

Balandžio 3 d. 11:30 val. Ringaudų bendruomenės centre vyks vaikų Velykėlių šventė. Kviečiame smagiai ir nuotaikingai praleisti laiką gražioje šeimos šventėje.

Kviečiame į kaiušinių marginimo popietę

Kovo 21 d. (pirmadienį) 15 val. Ringaudų laisvalaikio salėje (Gėlių g. 2) vyks edukacinis užsiėmimas - kiaušinių marginimo popietė. Plačiau...

Asociacijos "Ringaudų bendruomenės centras" ataskaitinis susirinkimas

Š. m.kovo 22 d. (antradienį) 19 val. Ringaudų pradinės mokyklos salėje (Gėlių g. 2, Ringaudai, IIIa ) vyks Ringaudų bendruomenės centro ataskaitinis susirinkimas.

Čiurlionio kvartetas Ringauduose

Kovo 11 d. Ringauduose vyko puikus koncertas - atvyko svečiai iš Vilniaus, Nacionalinės filharmonijos. Mums koncertavo Čiurlionio kvartetas ir solistai Vera Talerko ir Edgaras Davidovičius.

Ritos Janulaitienės jausmų ir spalvų kaita Ringaudų bibliotekoje

Ringaudų bibliotekoje vyko Ritos Janulaitienės tapybos darbų parodos pristatymas. Rita Janulaitienė tapybos pagrindų mokėsi Antano Martinaičio dailės mokykloje pas grafikę J. Budriūnaitę.

Renginių kalendorius

‹‹ Liepa ››
Pr An Tr Kt Pn Š S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Apklausos

Ar pageidautumėte, kad priemiestinis autobusas Kaunas-Ežerėlis (Nr.157) važiuotų per Ringaudus (Gėlių ir Jurginų gatvėmis)?

Rezultatai