Ringaudai.eu / Ringaudai / Verslas / "ODONTAS" odontologijos klinika Ringauduose

"ODONTAS" odontologijos klinika Ringauduose

"ODONTAS" odontologijos klinika Ringauduose

Odontologijos klinika UAB "ODONTAS" įsikūrusi Giedros g. 24, Ringauduose, Kauno raj., šalia Akademijos miestelio. Klinikoje teikiamos visos odontologijos paslaugos nuo profilaktikos iki implantacijos. UAB "ODONTAS" odontologijos klinikoje pacientams skiriamas didelis dėmesys tam, kad pacientas jaustųsi kuo komfortabiliau ir patogiau. Ypatingo dėmesio sulaukia mūsų mažieji pacientai.

 Šios odontologijos klinikos specialistai remiasi motyvacija, jog:

  • Tik žinodami paciento perspektyvas, galime sukurti teigiamus tarpusavio santykius.
  • Tik žinodami paciento poreikius, galime rekomenduoti gydymą.
  • Tik žinodami paciento lūkesčius, galime užtikrinti idealią dantų priežiūrą.

Mūsų bendravimo tikslas – geri santykiai, tinkamas pasirinkimas bei patenkintas pacientas

*

 Šioje odontologijos klinikoje Jums galime pasiūlyti:

 - profesionalią burnos higieną (apnašų, akmenų nuvalymą bei dantų poliravimą; dantų balinimą (balinimas kapomis, kabinetinis dantų balinimas ar balinimas lazeriu), dantų papuošalų dėjimą, dantų vagelių padengimą silantais, danties jautrumo gydymą, burnos ertmės higienos mokymą).

- gydytojo periodontologo - implantologo konsultacijas ir gydymą (implanto įsodinimą, kaulinio audinio regeneraciją,  dantų rovimą, šaknies viršūnės rezekciją, cistų šalinimą, pasaitėlių pakirpimą, dantenų kapišono šalinimą lazeriu, gingivektomiją, dantenų kiuretažą ir kitas periodontologines invazijas).

 - dantų protezavimą (įvairių rūšių protezus: lietus, metalo plastikos, metalo keramikos, bemetalius, bemetalius cirkonio pagrindu, Emax vainikėlius, laminates įvairių modifikacijų tiltus, sudėtingus lanko atraminius protezus su įvairiomis fiksavimo sistemomis, plokšteles, protezavimą ant implantų). Protezuojantis gydytojas - Kęstutis Česaitis.

- endodontinį gydymą (dantų šaknų kanalų gydymą ir plombavimą, vaistų keitimą kanale, plombinės medžiagos pašalinimą iš kanalo, perforacijos ar pulpos rago padengimą MTA preparatu).

- dantų rentgeno nuotraukų atlikimą viziografu (skaitmenine sistema).

- burnos chirurgo paslaugas (konsultacija, retinuotų dantų rovimai, sinuso dugno pakėlimo operacijos)

Naujiena !! Karieso gydymas be skausmo ir gręžimo NAUJIENA LIETUVOJE !

Odontologijos klinika UAB „ODONTAS“ pirmoji Kauno apskrityje pristato naują Vokietijos kompanijos „Sandman Microdentistry“ įrengimą „Sandman Futura II“, kurio pagalba, naudojant „Futura“ aliuminio oksido miltelius, gydomas suaugusių, vaikų ir nėščiųjų kariesas nenaudojant gręžimo ir nuskausminimo*, nepažeidžiant natūralaus danties. Taip pat ši technologija naudojama protezuojant ir ortodontinių klijų šalinimui po breketų.

*Priklausomai nuo karieso dydžio ir danties jautrumo.

Nuo šiol, gydant sudėtingus dantų šaknų kanalų atvejus ar pergydant senai plombuotus kanalus, siūlome tai atlikti klinikoje UAB “ODONTAS”. Naujos kartos mikroskopas leidžia gydyti dantų šaknų kanalus daug greičiau bei kelis kartus tiksliau nei ankstesni gydymo metodai.

Mechaniškai paruošus kanalą naudojant mikroskopą, jį plombuojame termoplastine (karšta) gutaperča, kuri užpildo ne tik pagrindinius kanalus, bet ir mikroskopinius kanalų išsišakojimus visomis kryptimis. Taip pasiekiamas didesnis hermetiškumas bei suteikiama galimybė užpildyti kanalą trimatėje erdvėje ir kokybiškai užplombuoti įvairias kanalo anatomines modifikacijas. 

odontas

*Odontologijos klinika yra sudariusi sutartį su Kauno teritorinėmis ligonių kasomis, todėl mielai Jums pasiūlysime protezavimo paslaugas apmokamas iš Privalomo sveikatos draudimo fondo.

Maloniai kviečiame apsilankyti!

Tel. 8 670 42985

El. paštas: uabodontas@gmail.com

Klinikos svetainė: www.uabodontas.lt 

Pagarbiai, UAB "ODONTAS" kolektyvas

a
IMG_9814
b

Renginių kalendorius

‹‹ Birželis ››
Pr An Tr Kt Pn Š S
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Apklausos

Ar pageidautumėte, kad priemiestinis autobusas Kaunas-Ežerėlis (Nr.157) važiuotų per Ringaudus (Gėlių ir Jurginų gatvėmis)?

Rezultatai