Ringaudai.eu / Ringaudai / Verslas

Verslas

Pilėnų sveikatos priežiūros centras

Pilėnų sveikatos priežiūros centras nuo 2001 m. Kauno miesto ir rajono gyventojams bei atvykusiems svečiams teikia pirminio ir antrinio lygio medicinos paslaugas.

Pilėnų vaistinė

"Pilėnų vaistinė" pradėjo savo veiklą 1995 įkurdama pirmąją savo vaistinę. Šiuo metu veikia net trys "Pilėnų vaistinės": Pilėnų g. 1 ir Studentų g.1, Akademijos mstl.

Privati smulkių gyvūnų vet. klinika

Susirgo Jūsų augintinis - bėda, bet ne katastrofa. Nesidrovėkite kreiptis pas mus, nes kuo anksčiau Jūs pradėsite gydymą, tuo geresnių rezultatų galima tikėtis. Be to yra ligų, kurių gydymui turite tik 48 val., per kurias nesiimdami gydymo priemonių, per sekančias 24 val. galite prarasti visus savo numylėtinius.

Restoranas-motelis „Timėjas“

Paslaugų bei pramogų kompleksas TIMĖJAS įsikūręs patogioje vietoje prie pat Kauno, šalia automagistralės „Via Baltica“. Čia dažnai užsuka jaukiai naktį norintys praleisti Kauno svečiai bei mėgstantys smagiai pabendrauti ir skaniai pavalgyti miesto gyventojai.

UAB "Fornestas"

TIKRI BALDAI... Kas tai?  Šiuolaikiniame pasaulyje gausu dirbtinės aplinkos,  medžiagų ir dažnai žmogus pamiršta savo prigimtį, tikrąsias vertybes, naturalumą.  UAB " Fornestas" gamina  ąžuolo baldus, padengtus ekologiskomis apdailos medžiagomis. Atvykite pas mus ir mes parodysime jums medžio grožį, šilumą...

UAB Limenta, "Genio baldai"

UAB ,,Limenta“ , gyvuojanti jau daugiau kaip 10 metų, nuo veiklos pradžios specializuojasi vienetinių ir standartinių baldų gamyboje. Įmonė gamina baldus iš laminuotos drožlių plokštės ir medžio masyvo, naudojame stiklo, metalo, akmens elementus.

Vasaros dienos stovykla vaikams

Atėjo vasara, vaikų atostogų metas. Jei norite, kad Jūsų vaikas, jas praleistų turiningai, registruokitės į pradinių klasių vaikų vasaros dienos stovyklą.

ŽŪB "Linas"

Javų, rapso, daugiamečių žolių sėklininkystė.

Renginių kalendorius

‹‹ Liepa ››
Pr An Tr Kt Pn Š S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Apklausos

Ar pageidautumėte, kad priemiestinis autobusas Kaunas-Ežerėlis (Nr.157) važiuotų per Ringaudus (Gėlių ir Jurginų gatvėmis)?

Rezultatai