Ringaudai.eu / RBC veikla / Valdybos posėdžių apžvalga / RBC valdybos posėdis 2015 kovo 4 d.

RBC valdybos posėdis 2015 kovo 4 d.

Kovo 4 d. įvyko Ringaudų bendruomenės centro valdybos posėdis. Jame svarstyti einamieji reikalai: dalyvavimas projektinėje veikloje, ar reikėtų bendruomenės centrui dalyvauti atnaujinant ir restauruojant Tabariškių parapijos bažnyčiai priklausantį pastatą, kurį šiuo metu nuomoja Samariečių draugija, dėl ūkininkų turgelio įrengimo Ringauduose ir kt.

Šiuo metu Ringaudų bendruomenės centras parengęs 3 projektus. Tai vaikų žaidimų aikštelės įrengimas, Ringaudų bendruomenės centro 10 metų veiklos paminėjimo renginiai ir kultūros paveldo puoselėjimas. Vaikų žaidimų aikštelės įrengimo projekto sutartis jau pasirašyta, užtruko tik vietos parinkimo klausimas. Pasipriešinus Parko gatvės gyventojams (Parko gatvėje yra 11a sklypas skirtas visuomenės poreikiams), aikštelę beliko įrengti prie esamo Ringaudų bendruomenės centro patalpų (Gėlių g. 110A). Dėl Ringaudų bendruomenės centro 10 metų veiklos paminėjimo renginių ir kultūros paveldo puoselėjimo projektų finansavimo dar negauti atsakymai.

Dėl pastato, priklausančio Tabariškių parapijos bažnyčiai, dalis bendruomenės centro narių buvo susitikę su Ringaudų seniūnu, Samariečių draugijos vadovais bei klebonu R. Baltrušaičiu. Svarstyta, kad reikia nutraukti parapijos bažnyčios panaudos sutartį, nes Samariečiai pastatą apleido, neremontuoja ir nenaudoja. Po dešimt metų sutartis baigiasi. Klebonas ruošiasi sutartį nutraukti ir pastatą remontuoti parapijos lėšomis. Jame būtų galima įrengti šarvojimo salę, o esamas patalpas, kurios suremontuotos Ringaudų bendruomenės centro pastangomis, naudoti kitoms bendruomenės reikmėms: įvairiems renginiams, kultūrinei užimtumo veiklai ir pan.

Bendruomenė pageidavo, kad Ringauduose būtų įrengtas ūkininkų turgelis. Centro valdyba kreipėsi į prekybos centro Maxima vadovus, kad būtų leista tam tikslui naudotis prekybos centro automobilių statymo aikštele. Tačiau prekybos centro vadovai nesutiko. Ringaudų bendruomenės centro narys Viktoras Pranckietis tam tikslui siūlo naudoti jam priklausantį žemės sklypą, esantį dešinėje Šakių plento pusėje, prie šviesoforo į Ringaudus. Pritarta šiam pasiūlymui, toliau bus aiškinamasi dėl leidimų, reikalingų tokiai veiklai vykdyti.

Komentarai

Norėdami komentuoti, turite prisijungti su savo vardu arba užsiregistruoti .

Renginių kalendorius

‹‹ Liepa ››
Pr An Tr Kt Pn Š S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Apklausos

Ar pageidautumėte, kad priemiestinis autobusas Kaunas-Ežerėlis (Nr.157) važiuotų per Ringaudus (Gėlių ir Jurginų gatvėmis)?

Rezultatai