Ringaudai.eu / RBC veikla / Valdybos posėdžių apžvalga / RBC valdybos posėdis 2015 balandžio 1 d.

RBC valdybos posėdis 2015 balandžio 1 d.

Balandžio 1 d. įvyko Ringaudų bendruomenės centro valdybos posėdis. Jame svarstyta: Dėl renginio “Vaikų velykėlės”, dėl Ringaudų bendruomenės centro 10-mečio paminėjimo, dėl dalyvavimo talkoje “Darom”, kiti einamieji klausimai.

Balandžio 12 d. 13.30 val. prie bendruomenės namų vyks šventė “Vaikų velykėlės”. Kviečiami šeimos su vaikais rinktis prie naujos pavėsinės su margučiais. Bus organizuojami įvairūs žaidimai ir atrakcionai. Bendruomenės centro valdybos nariai pasirūpins arbata, vaišės galėtų būti suneštinės. 

Dėl renginio Ringaudų bendruomenės centro įkūrimo jubiliejui paminėti. Šįmet sukanka 10 metų, kai įkurtas Ringaudų bendruomenės centras. Siūloma šventę organizuoti rugsėjo mėn. kartu su Šv. Marijos atlaidais. Ringaudų laisvalaikio salės organizatorė planuoja atgaivinti miestelio šventę, tai galėtų būti bendras renginys.

Balandžio 25 d. vyks talka “Darom”.  Kviečiame aktyviai dalyvauti Ringaudų gyventojus. Nuo 10 val. siūloma tvarkytis prie savo gyvenamosios vietos, o nuo 12 val. rinktis 4 susitikimo vietose. Bus iškabinti skelbimai.

Planuojama, kad dar šią vasarą Ringauduose atsiras ūkininkų turgelis, prie sankryžos į Ringaudus, T.Ivanausko gatvėje.

Balandžio 14 d. 18.30 val. Ringaudų pradinėje mokykloje vyks Ringaudų gyventojų susitikimas su Kauno rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio specialistais ir Noreikiškių policijos nuovados pareigūnais „Saugios kaimynystės“ tema.  Kviečiami dalyvauti gyventojai, besirūpinantys savo ir gyvenvietės saugumu.

Sporto ir sveikatingumo užsiėmimai. Jau vyksta bėgimo treniruotės Akademijos Ugnės Karvelis stadione, antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 18 val. Treniruotėse nemokamai gali dalyvauti visis, besidomintys bėgimu. Treniruotes veda profesionali trenerė, finansuoja Kauno rajono savivaldybė.

Tradicinės jaunimo orientacinės varžybos vyks gegužės mėn. Data tikslinama.  

Komentarai

Norėdami komentuoti, turite prisijungti su savo vardu arba užsiregistruoti .

Renginių kalendorius

‹‹ Birželis ››
Pr An Tr Kt Pn Š S
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Apklausos

Ar pageidautumėte, kad priemiestinis autobusas Kaunas-Ežerėlis (Nr.157) važiuotų per Ringaudus (Gėlių ir Jurginų gatvėmis)?

Rezultatai