Ringaudai.eu / Naujienos

Naujienos

Rasos šventė "Kupolio rožė"

Ringaudų kultūros centras jau penktus metus unikalioje Ringaudų seniūnijos vietoje prie Pyplių piliakalnio surengia tradicinę Rasos šventę „Kupolio rožė“. Šiemet ši šventė vyko birželio 24 d.  Nors iš ryto pliaupė lietus, į pavakarę visiškai nustojo lyti, tad šventės dalyviai galėjo ramiai dalyvauti šventėje.

Pagerbtas vokiečių karių atminimas Ringauduose

Ringaudų seniūnijoje Armaniškių kaime esančius I pasaulinio karo vokiečių ir rusų karių kapus jau trečius metus atvyksta tvarkyti vokiečių kariai. Šiose kapinaitėse palaidota apie 1180 vokiečių ir rusų karių.

Tėvo dienos minėjimas Tabariškių bažnyčioje

Ringaudų kultūros centras  birželio 6 d. Tabariškių bažnyčioje paminėjo Tėvo dieną.

Poezijos šventė Ringauduose

Saulėtą birželio penktosios pavakarę tėvo dienos ir devintinių šventės sukūryje nuskambėjo 10-tasis “Poezijos pavasarėlis Ringauduose”.

Legendinė, kūrybinė, teatrinė stovykla "Lietuvos atgaja" kviečia 10 - 17 m. vaikus stovyklauti

Netrukus baigsis mokslo metai. Prasidės vasara, o su ja ilgai lauktos atostogos. Labai norisi, kad vaikų atostogos būtų įspūdingos ir nepakartojamos. Turime tikrai prasmingą pasiūlymą Jūsų vaikams.

Motinos dienai paminėti skirtas koncertas

Ringaudų kultūros centras gegužės 2 d. Tabariškių bažnyčioje surengė Motinos dienai paminėti skirtą koncertą „Esi tik viena“.

Sveikiname nugalėtojus!

Šiais metais 2010-05-22 Kauno rajono seniūnijų varžybose, kurios vyko LŽUU, Ringaudų seniūniją atstovavo, Ringaudų bendruomenės centro iniciatyva suburta, stalo teniso komanda. Komandos sudėtis du vyrai ir moteris - Remigijus ir Virginijus Jukneliai, Brigitas Jurkienė.

Sportiškiausia seniūnija - Ežerėlio

Praėjęs šeštadienis Kauno rajone buvo itin sportiškas. Beveik keturios dešimtys mėgėjų atidarė dviračių sezoną ir išbandė būsimąjį dviračių maršrutą, o pustrečio šimto sportininkų išbandė jėgas krepšinio 3x3, futbolo 7x7, šaškių, šachmatų, smiginio, kulkinio šaudymo, parko tinklinio ir stalo teniso varžybose.

Stalo teniso varžybos Mastaičiuose

Pirmą kartą Ringaudų istorijoje, Ringaudų bendruomenės centras, siekiant stiprinti bendruomeniškumą, vystyti bendravimo kultūrą pagrįstą sportine veikla, sudominti ir įtraukti jaunimą į sportinį gyvenimą, propaguoti stalo tenisą, 2010-05-12 Mastaičių kolegijos patalpose surengė  Ringaudų seniūnijos stalo teniso varžybas.

Akcijai „Darom 2010“ pasibaigus

Atsiliepdami į kasmetinės, respublikinės aplinkos tvarkymo akcijos „Darom” organizatorių kvietimą mes, Ringaudų bendruomenės gyventojai, balandžio  17 d. aktyviai dalyvavome švarinimosi akcijoje „Darom 2010”.

Renginių kalendorius

‹‹ Kovas ››
Pr An Tr Kt Pn Š S
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Apklausos

Ar pageidautumėte, kad priemiestinis autobusas Kaunas-Ežerėlis (Nr.157) važiuotų per Ringaudus (Gėlių ir Jurginų gatvėmis)?

Rezultatai