Ringaudai.eu / Bendruomenė / Vykdomi projektai / Ringaudų bendruomenės namų rekonstrukcija

Ringaudų bendruomenės namų rekonstrukcija

Ringaudų bendruomenės centro pastatas

Ringaudų  bendruomenės centras  parengė  ir pateikė Kauno raj. Vietos veiklos grupei paraiską  gauti ES finansinę paramą Ringaudų bendruomenės namų rekonstrukcijai. Projektas parengtas pagal Kauno rajono vietos plėtros 2007-2013 m. strategijos I prioriteto  priemonės „Kaimo atnaujinimas ir plėtra“ I veiklos sritis „Viešųjų pastatų atnaujinimas ir pritaikymas visuomenės poreikiams“.

Bendra projekto vertė  pagal parengta techninį projektą ( 1 ir 2 dalys)  -  331 tūkstantis litų.  Šiame 2007 – 2013 m. etape tikimasi gauti pusę šios sumos.

Pagal projektą numatoma rekonstruoti pastatą, kuris  yra vienintelis, kurį būtų galima pritaikyti bendruomenės reikmėms, t.y. kaimo bendruomenės kolektyvų repeticijoms, susirinkimams, bendruomenės šventėms, sueigoms, sambūriams, koncertams, vakaronėms ir t.t. Tabariškių parapija pastatą maloniai sutiko Ringaudų bendruomenės reikmėms perleisti naudoti pastatą, pagal turto panaudos sutartį.

Pastato rekonstrukcija apims stogo konstrukcijų remontą ir dangos keitimą, grindų ir perdengimų šiltinimą ir naujų grindų įrengimą, pirmo aukšto patalpų perplanavimą bei apdailą, durų keitimą, šildymo, elektros, vandentiekio bei nuotėkų sistemų rekonstrukciją. žaibosaugos, piešgaisrinės sistemų įrengimą ir kt.

Šiuo metu paraiską vertina ekspertai, jau gauti pirmieji užklausimai dėl papildomos informacijos ir dokumentų, kuriuos būtina pateikti iki gegužės 20 dienos. Vertinimo etapas turėtų pasibaigti per  birželio-liepos mėnesius. Vėliau seks sutarties pasirašymas ir prasidės projekto įgyvendinimo etapas. Bus parengti viešujų pirkimų dokumentai  ir skelbiamas viešujų pirkimų konkursas atlikti bendruomenės namų rekonstrukcijos darbus.  Šie darbai turės būti atlikti iki kitų metų vidurio.

Bendruomenės  parama projektams

Ringaudų bendruomenė labai remia "Ringaudų bendruomenės namų rekonstrukcijos" projektą, jos nariai aktyviai prisideda prie bendruomenės namų aplinkos ir infrastruktūros sutvarkymo. Šalia bendruomenės namų jau baigiama rengti erdvi automobilių stovėjimo aikštelė, rengiami poilsio parko su vandens telkiniu, sporto aikštelių išdėstymo ir įrengimo, kultūrinių – masinių renginių zonos su pakyla atlikėjams projektai. Šiuo metu jau vyksta aplinkos tvarkymo ir valymo darbai. Aktyviai į veiklą įsijungė Ringaudų jaunimas, kuris greitu laiku bus įformintas kaip bendruomenės filialas - „Ringaudų Jaunimo Grupė“ . Veiklą jau pradėjo stalo teniso grupė. Artimiausiu metu bus įrengtos tinklinio ir mažojo futbolo aikštelės. Taip pat aktyviai veiklą vysto dviračių mėgėjai, svarstomi dviračių takų įrengimo  projektai, tikimasi sulaukti Kauno rajono savivaldybės paramos įrengiant dviračių tako atkarpą per Obelynę iki Nemuno dviračių trasos. Tada dviratininkai saugiai pasiektų Kačerginę ir Zapyškį.

Renginių kalendorius

‹‹ Liepa ››
Pr An Tr Kt Pn Š S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Apklausos

Ar pageidautumėte, kad priemiestinis autobusas Kaunas-Ežerėlis (Nr.157) važiuotų per Ringaudus (Gėlių ir Jurginų gatvėmis)?

Rezultatai