Ringaudai.eu / Bendruomenė / Vykdomi projektai / Dviračių trasų per Akademijos, Ringaudų ir Kačerginės seniūnijas specialusis planas

Dviračių trasų per Akademijos, Ringaudų ir Kačerginės seniūnijas specialusis planas

Projekto tikslas – parengti dviračių trasų per Akademijos, Ringaudų ir Kačerginės seniūnijas specialųjį planą. Šis dokumentas yra priskiriamas teritorijų planavimo dokumentams.

Projekto pavadinimas Dviračių trasų per Akademijos, Ringaudų ir Kačerginės seniūnijas specialusis planas
Projekto aprašymas Projekto tikslas:
Projekto tikslas – parengti dviračių trasų per Akademijos, Ringaudų ir Kačerginės seniūnijas specialųjį planą. Šis dokumentas yra priskiriamas teritorijų planavimo dokumentams.
 
Projekto aprašymas:
Akademijos, Ringaudų ir Kačerginės seniūnijų teritorijos turi didelį potencialą turizmo plėtrai, ypatingai dėl Nemuno teikiamų vandens, dviračių bei automobilių turizmo vystymo galimybių ir netoli vandens telkinių esančios patrauklių turizmo kultūros ir gamtinių išteklių įvairovės. Tačiau šis potencialas nėra pilnai atskleistas ir panaudotas, čia mažai išvystyta turizmo (ypač dviračių) viešoji infrastruktūra. Neesant išvystytai dviračių infrastruktūrai dviratininkai priversti važiuoti keliais ir gatvėmis, bendrame transporto sraute neturėdami saugumo garantijų. Projektu siekiama sudaryti prielaidas išnaudoti gausius Kauno rajono turizmo išteklius, atsižvelgiant į turizmo traukos objektų bei siūlomų turizmo paslaugų trūkumą regione. Parengtas specialusis planas įgalins parinkti geriausius dviračių takų sprendinius, kuriuos įgyvendinus pagerės seniūnijų ir aplinkinių teritorijų gyvenimo kokybė, turizmo, kultūros ir užimtumo lygis. Specialaus plano sprendiniai tiesiogiai prisidės prie teritorijos darnaus vystymo, nes bus suformuoti taip, kad kuo mažiau keičiant aplinką, efektingiau plėtoti teritorijos turizmo infrastruktūrą ir padaryti šią teritoriją turizmo požiūriu labiau konkurencingą.
Įgyvendinimo laikas 2010 – 2012 m.
Projekto vertė 82.353,00  Lt.
Skirta parama 70.000 Lt skirta iš Vidaus reikalų ministerijos programos „Vidaus reikalų  ministerijos valdymo srities valstybės politikos formavimas, įgyvendinamo koordinavimasis kontrolė“ (Europos Sąjungos lėšos) (programos kodas 2.110).
Savivaldybė lėšos 12.353,00 Lt
Kontaktinis asmuo Urbanistikos skyriaus vedėjo pavaduotojas Nerijus Kelmelis, 8-37 30 55 14

Renginių kalendorius

‹‹ Kovas ››
Pr An Tr Kt Pn Š S
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Apklausos

Ar pageidautumėte, kad priemiestinis autobusas Kaunas-Ežerėlis (Nr.157) važiuotų per Ringaudus (Gėlių ir Jurginų gatvėmis)?

Rezultatai