Ringaudai.eu / Bendruomenė / Klausiate - atsakome / Ar kada nors bus išasfaltuotas kelias žvejų g. (nuo susikirtimo su Taikos g.)

Ar kada nors bus išasfaltuotas kelias žvejų g. (nuo susikirtimo su Taikos g.)

Klausia: Gintaras
Atsako: Viktoras Petravičius , Ringaudų seniūnas

Pilnas klausimas

Norečiau sužinoti ar kada nors bus išasfaltuotas kelias žvejų g. (nuo susikirtimo su Taikos g.). Kai pasistatėm namus kelią teko daryti patiems. Ir dabar kelias yra tvarkomas tik šios gatvės gyventojų lėšomis. Daugiau kaip 13 metų seniūnija žada kelio remontą. Labai gerai kad Beržų g. sutvarkė. Bet kuo geresni šios g-vės gyventojai ? Ir kodėl Europos paramos pinigus skyrė būtent šiai gatvei?

Atsakymas

Šiuo metu Ringaudų seniūnijos žvyrkeliai baigiami greideriuoti. Kelio „Armaniškiai-Čebeliškiai-Poderiškiai“ (gelžkeliukas) greideriavimo darbai baigti. Kiti vietinės reikšmės keliai pagal galimybes bus tvarkomi. Lauko keliams ar bandotakiams remontuoti, lėšų neturime.

Beržų gatvė rekonstruota Ringaudų bendruomenės pasiūlymu ir pritarimu, taip pat šioje gatvėje didelis transporto judėjimas.

Žvejų gatvės atkarpa nuo namo 45 iki Gėlių g. 69, Jaunimo-Žvejų ir Žvejų – Ateities gatvių skersgatviai yra įrašyti į Ringaudų seniūnijos 2010 metų ir vėlesniais metais numatomų remontuoti vietinės reikšmės kelių ir gatvių eiliškumo sąrašą.

 Seniūnas V. Petravičius

Diskusija šiuo klausimu vyksta forume

Renginių kalendorius

‹‹ Liepa ››
Pr An Tr Kt Pn Š S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Apklausos

Ar pageidautumėte, kad priemiestinis autobusas Kaunas-Ežerėlis (Nr.157) važiuotų per Ringaudus (Gėlių ir Jurginų gatvėmis)?

Rezultatai