Ringaudai.eu / Naujienos

Naujienos

Startavo skyrius "Klausiate - atsakome"

Labai džiugu, kad jau sulaukėme pirmųjų klausimų, tad nieko nelaukdami pateikiame juos kartu su atsakymais.

Žemaičių trynukai – į pirmą klasę (4)

Skambant varpeliui, kviečiančiam į pirmąją pamoką, mokyklos suole šiandien įsitaisys Ringauduose gyvenantys broliai tryniai: Vilius, Paulius ir Tomas.

Rugsėjo 1-oji Ringaudų pradinėje mokykloje

Tegul visos žemės raidės taps geriausios tavo draugės,
Mokykis gerai, vaikeli, ženk į priekį po žingsnelį. Sveikiname visus su rugsėjo 1-ąja!

5 -tasis dviračių žygis

Nors Vilniuje rugpjūčio 22 d. vyko plačiai išreklamuotas dviračių maratonas, Ringaudų ištikimi dviračių mylėtojai susirinko į bendruomenės organizuojamą žygį. Dalyviai susirinko prie Ringaudų pradinės mokyklos, buvo aptartas žygio maršrutas ir 10 val. kolona pajudėjo link Ežerėlio miškų.

Įspūdžiai iš Digrių krašto šventės

Vos 4 km nuo Ringaudų esančiame nedideliame Digrių kaime, Nausėdų sodyboje 4 metus iš eilės vyko jau tradicine tapusi sporto ir meno šventė „Sudie vasarėle“.

Kviečiame prisijungti prie Ringaudų komandos

Ryt, šeštadienį, rugpjūčio 28 d., vyks Digrių krašto tradicinė sporto ir meno šventė "SUDIE VASARĖLE". Ringaudai subūrė savo komandą ir mielai laukia jos papildymo bei palaikymo.

Svetainėje ruošiame naują skiltį „Klausiate – atsakome“

Mėnesio bėgyje  www.ringaudai.eu svetainėje planuojame atidaryti naują skiltį „Klausiate – atsakome“.

Ringauduose prasidėjo prekybos centro "Maxima" statyba (4)

2010 rugpjūčio 16 d. prasidėjo Maximos prekybos centro statyba, Gėlių g. pradžioje prie pagrindinio įvažiavimo į Ringaudus.

Eismo ribojimas Sodų g. rytinio piko metu (1)

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno rajono policijos komisariato viešosios tvarkos skyrius praneša, kad bus eismo ribojimas rytinio piko metu Sodų gatvėje, leidžiant eismą viena kryptimi link kelio Kaunas - Šakiai, pastatant kelio ženklą Nr.301 "Įvažiuoti draudžiama" su papildoma lentele Nr. 828 "Galiojimo laikas darbo dienomis 7.00 - 9.00 val.", Sodų g. įvažiuojant iš kelio Kaunas - Šakiai ir pakartojant tokį patį kelio ženklą už 150 m ties išvažiavimu iš garažų masyvo.

Įspūdžiai iš talkos

Š. m. rugpjūčio 13 d. prie Ringaudų bendruomenės centro vyko talka. Kaip ir buvome suplanavę, talkos metu buvo nugriautas avarinės būklės ūkinio pastato priestatas.

Renginių kalendorius

‹‹ Rugsėjis ››
Pr An Tr Kt Pn Š S
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Apklausos

Ar pageidautumėte, kad priemiestinis autobusas Kaunas-Ežerėlis (Nr.157) važiuotų per Ringaudus (Gėlių ir Jurginų gatvėmis)?

Rezultatai