Ringaudai.eu / Naujienos

Naujienos

Įspūdžiai iš Digrių krašto šventės

Vos 4 km nuo Ringaudų esančiame nedideliame Digrių kaime, Nausėdų sodyboje 4 metus iš eilės vyko jau tradicine tapusi sporto ir meno šventė „Sudie vasarėle“.

Kviečiame prisijungti prie Ringaudų komandos

Ryt, šeštadienį, rugpjūčio 28 d., vyks Digrių krašto tradicinė sporto ir meno šventė "SUDIE VASARĖLE". Ringaudai subūrė savo komandą ir mielai laukia jos papildymo bei palaikymo.

Svetainėje ruošiame naują skiltį „Klausiate – atsakome“

Mėnesio bėgyje  www.ringaudai.eu svetainėje planuojame atidaryti naują skiltį „Klausiate – atsakome“.

Ringauduose prasidėjo prekybos centro "Maxima" statyba (4)

2010 rugpjūčio 16 d. prasidėjo Maximos prekybos centro statyba, Gėlių g. pradžioje prie pagrindinio įvažiavimo į Ringaudus.

Eismo ribojimas Sodų g. rytinio piko metu (1)

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno rajono policijos komisariato viešosios tvarkos skyrius praneša, kad bus eismo ribojimas rytinio piko metu Sodų gatvėje, leidžiant eismą viena kryptimi link kelio Kaunas - Šakiai, pastatant kelio ženklą Nr.301 "Įvažiuoti draudžiama" su papildoma lentele Nr. 828 "Galiojimo laikas darbo dienomis 7.00 - 9.00 val.", Sodų g. įvažiuojant iš kelio Kaunas - Šakiai ir pakartojant tokį patį kelio ženklą už 150 m ties išvažiavimu iš garažų masyvo.

Įspūdžiai iš talkos

Š. m. rugpjūčio 13 d. prie Ringaudų bendruomenės centro vyko talka. Kaip ir buvome suplanavę, talkos metu buvo nugriautas avarinės būklės ūkinio pastato priestatas.

Ringaudų bendruomenės centras kviečia į dviračių žygį: Ringaudai – Zapyškis – Ringaudai

Š. m. rugpjūčio mėn. 22 d. (sekmadienį)  Ringaudų bendruomenės centras kviečia į dviračių žygį: Ringaudai – Zapyškis – Ringaudai

Išrinktos gražiausios sodybos (2)

Kaip ir kiekvienais metais Ringaudų seniūnijoje vyko gražiausios ir geriausiai tvarkomos sodybos, gyvenamosios vietovės bei ūkininko sodybos apžiūra-konkursas.

Apie įvykusią akciją "Sveikas, kaimyne!"

Nuo 2010-07-15 iki 2010-09-01 Kauno apskrities Vyriausiojo policijos komisariato Kauno rajono policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK Kauno r. PK) policijos pareigūnai numatė vykdyti akcijų ciklą „SVEIKAS, KAIMYNE !“.

Vasaros darbai Ringaudų seniūnijoje

Praėjusią savaitę reaguojant į gyventojų pastabas, buvo nušienauta ir sutvarkyta teritorija esanti šalia Tabariškių kapinių. Pasitelkiant gyventojus, kurie atlieka visuomenei naudingus darbus, buvo ravimi neprižiūrimi kapai, nušienauti kapinių takai.

Renginių kalendorius

‹‹ Birželis ››
Pr An Tr Kt Pn Š S
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Apklausos

Ar pageidautumėte, kad priemiestinis autobusas Kaunas-Ežerėlis (Nr.157) važiuotų per Ringaudus (Gėlių ir Jurginų gatvėmis)?

Rezultatai