Ringaudai.eu / Naujienos

Naujienos

Pradėk verslą Kauno rajone!

Kviečiame Kauno rajono gyventojus registruotis į nemokamus mokymus „Kaip pradėti savo verslą“ bei individualias konsultacijas.

Akcija „SVEIKAS KAIMYNE!“

2010 m. liepos mėn. 26 d. nuo 15.00 val. iki 19.00 val. Kauno r., Ringauduose, Gėlių g. – Žalgirio g. sankryžoje (priešais biblioteką) vyks akcija „SVEIKAS KAIMYNE!“

Prasidėjo pirmasis tvenkinio tvarkymo darbų etapas

Dėl aukšto vandens lygio buvo tvarkyta tik dalis neapsemto kranto. Kad nužeminti vandens lygį buvo prakastas papildomas griovys į drenažo šulinį. Vanduo po truputį slūgsta. Kada pradžius bus vėl kasama toliau ir po to lyginamas gruntas.

Prie įvažiavimo į Ringaudus pakabinta nuoroda "www.ringaudai.eu" (1)

Nuo šiandien, įvažiavus į Ringaudus Jus pasitiks informacinė nuoroda "www.ringaudai.eu". Ją pakabino, suvirino ir nudažė rėmukus Ringaudų darbštusis jaunimas - Martynas Milčius ir Povilas Mauza.

Kauno rajono gražiausios sodybos rinkimai

Kauno rajono savivaldybės administracija, siekdama nustatyti geriausiai ir gražiausiai 2010 m. tvarkomas Kauno rajono sodybas, ūkininkų sodybas, kaimo gyvenamųjų namų teritorijas, organizuoja apžiūrą - konkursą.

Tradicinė šventė Akademijoje

Liepos 8 d. Ringaudų kultūros centro folkloro ansamblis „Ringauda“ kartu su Kauno rajono Akademijos bei Ugnės Karvelis gimnazijos bendruomene minėjo Lietuvos valstybės bei Žalgirio mūšio 600 metų pergalės dienas. Tai jau tapo tradicija, kuri tęsiasi 8 metus.

Ringauduose skambėjo Lietuvos himnas – „Tautiška giesmė“

Vakar, Liepos 6 d., Ringauduose skambėjo Lietuvos himnas - „Tautiška giesmė". Kaip ir pernai į akciją 21 valandą susirinko nemažas būrys ringaudiškių, Valstybės dieną, Karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną drauge sugiedoti „Tautinę giesmę“ ir taip išreikšti pagarbą Lietuvai ir jos žmonėms.

50-čiai jaunuolių suteiktas sutvirtinimo sakramentas

Šv. Jono Krikštytojo dieną birželio 24-tąją mūsų parapijos bažnyčioje Vilkaviškio vyskupas Rimantas Norvila suteikė sutvirtinimo sakramentą 50-čiai jaunuolių.

Startuoja atsinaujinusi Ringaudų bendruomenės centro svetainė

Labai džiaugiamės galėdami Jums pristatyti atsinaujinusią Ringaudų bendruomenės centro internetinę svetainę. Maloniai kviečiame apsilankyti, komentuoti, dalyvauti apklausose ir konkursuose, rašyti skelbimus bei teikti pasiūlymus įvairiais klausimais.

Rasos šventė "Kupolio rožė"

Ringaudų kultūros centras jau penktus metus unikalioje Ringaudų seniūnijos vietoje prie Pyplių piliakalnio surengia tradicinę Rasos šventę „Kupolio rožė“. Šiemet ši šventė vyko birželio 24 d.  Nors iš ryto pliaupė lietus, į pavakarę visiškai nustojo lyti, tad šventės dalyviai galėjo ramiai dalyvauti šventėje.

Renginių kalendorius

‹‹ Liepa ››
Pr An Tr Kt Pn Š S
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Apklausos

Ar pageidautumėte, kad priemiestinis autobusas Kaunas-Ežerėlis (Nr.157) važiuotų per Ringaudus (Gėlių ir Jurginų gatvėmis)?

Rezultatai