Ringaudai.eu / Naujienos

Naujienos

Ringaudų bendruomenės centras kviečia į dviračių žygį: Ringaudai – Zapyškis – Ringaudai

Š. m. rugpjūčio mėn. 22 d. (sekmadienį)  Ringaudų bendruomenės centras kviečia į dviračių žygį: Ringaudai – Zapyškis – Ringaudai

Išrinktos gražiausios sodybos (2)

Kaip ir kiekvienais metais Ringaudų seniūnijoje vyko gražiausios ir geriausiai tvarkomos sodybos, gyvenamosios vietovės bei ūkininko sodybos apžiūra-konkursas.

Apie įvykusią akciją "Sveikas, kaimyne!"

Nuo 2010-07-15 iki 2010-09-01 Kauno apskrities Vyriausiojo policijos komisariato Kauno rajono policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK Kauno r. PK) policijos pareigūnai numatė vykdyti akcijų ciklą „SVEIKAS, KAIMYNE !“.

Vasaros darbai Ringaudų seniūnijoje

Praėjusią savaitę reaguojant į gyventojų pastabas, buvo nušienauta ir sutvarkyta teritorija esanti šalia Tabariškių kapinių. Pasitelkiant gyventojus, kurie atlieka visuomenei naudingus darbus, buvo ravimi neprižiūrimi kapai, nušienauti kapinių takai.

Pradėk verslą Kauno rajone!

Kviečiame Kauno rajono gyventojus registruotis į nemokamus mokymus „Kaip pradėti savo verslą“ bei individualias konsultacijas.

Akcija „SVEIKAS KAIMYNE!“

2010 m. liepos mėn. 26 d. nuo 15.00 val. iki 19.00 val. Kauno r., Ringauduose, Gėlių g. – Žalgirio g. sankryžoje (priešais biblioteką) vyks akcija „SVEIKAS KAIMYNE!“

Prasidėjo pirmasis tvenkinio tvarkymo darbų etapas

Dėl aukšto vandens lygio buvo tvarkyta tik dalis neapsemto kranto. Kad nužeminti vandens lygį buvo prakastas papildomas griovys į drenažo šulinį. Vanduo po truputį slūgsta. Kada pradžius bus vėl kasama toliau ir po to lyginamas gruntas.

Prie įvažiavimo į Ringaudus pakabinta nuoroda "www.ringaudai.eu" (1)

Nuo šiandien, įvažiavus į Ringaudus Jus pasitiks informacinė nuoroda "www.ringaudai.eu". Ją pakabino, suvirino ir nudažė rėmukus Ringaudų darbštusis jaunimas - Martynas Milčius ir Povilas Mauza.

Kauno rajono gražiausios sodybos rinkimai

Kauno rajono savivaldybės administracija, siekdama nustatyti geriausiai ir gražiausiai 2010 m. tvarkomas Kauno rajono sodybas, ūkininkų sodybas, kaimo gyvenamųjų namų teritorijas, organizuoja apžiūrą - konkursą.

Tradicinė šventė Akademijoje

Liepos 8 d. Ringaudų kultūros centro folkloro ansamblis „Ringauda“ kartu su Kauno rajono Akademijos bei Ugnės Karvelis gimnazijos bendruomene minėjo Lietuvos valstybės bei Žalgirio mūšio 600 metų pergalės dienas. Tai jau tapo tradicija, kuri tęsiasi 8 metus.

Renginių kalendorius

‹‹ Spalis ››
Pr An Tr Kt Pn Š S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Apklausos

Ar pageidautumėte, kad priemiestinis autobusas Kaunas-Ežerėlis (Nr.157) važiuotų per Ringaudus (Gėlių ir Jurginų gatvėmis)?

Rezultatai