Ringaudai.eu / Naujienos

Naujienos

Tradicinė šventė Akademijoje

Liepos 8 d. Ringaudų kultūros centro folkloro ansamblis „Ringauda“ kartu su Kauno rajono Akademijos bei Ugnės Karvelis gimnazijos bendruomene minėjo Lietuvos valstybės bei Žalgirio mūšio 600 metų pergalės dienas. Tai jau tapo tradicija, kuri tęsiasi 8 metus.

Ringauduose skambėjo Lietuvos himnas – „Tautiška giesmė“

Vakar, Liepos 6 d., Ringauduose skambėjo Lietuvos himnas - „Tautiška giesmė". Kaip ir pernai į akciją 21 valandą susirinko nemažas būrys ringaudiškių, Valstybės dieną, Karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną drauge sugiedoti „Tautinę giesmę“ ir taip išreikšti pagarbą Lietuvai ir jos žmonėms.

50-čiai jaunuolių suteiktas sutvirtinimo sakramentas

Šv. Jono Krikštytojo dieną birželio 24-tąją mūsų parapijos bažnyčioje Vilkaviškio vyskupas Rimantas Norvila suteikė sutvirtinimo sakramentą 50-čiai jaunuolių.

Startuoja atsinaujinusi Ringaudų bendruomenės centro svetainė

Labai džiaugiamės galėdami Jums pristatyti atsinaujinusią Ringaudų bendruomenės centro internetinę svetainę. Maloniai kviečiame apsilankyti, komentuoti, dalyvauti apklausose ir konkursuose, rašyti skelbimus bei teikti pasiūlymus įvairiais klausimais.

Rasos šventė "Kupolio rožė"

Ringaudų kultūros centras jau penktus metus unikalioje Ringaudų seniūnijos vietoje prie Pyplių piliakalnio surengia tradicinę Rasos šventę „Kupolio rožė“. Šiemet ši šventė vyko birželio 24 d.  Nors iš ryto pliaupė lietus, į pavakarę visiškai nustojo lyti, tad šventės dalyviai galėjo ramiai dalyvauti šventėje.

Pagerbtas vokiečių karių atminimas Ringauduose

Ringaudų seniūnijoje Armaniškių kaime esančius I pasaulinio karo vokiečių ir rusų karių kapus jau trečius metus atvyksta tvarkyti vokiečių kariai. Šiose kapinaitėse palaidota apie 1180 vokiečių ir rusų karių.

Tėvo dienos minėjimas Tabariškių bažnyčioje

Ringaudų kultūros centras  birželio 6 d. Tabariškių bažnyčioje paminėjo Tėvo dieną.

Poezijos šventė Ringauduose

Saulėtą birželio penktosios pavakarę tėvo dienos ir devintinių šventės sukūryje nuskambėjo 10-tasis “Poezijos pavasarėlis Ringauduose”.

Legendinė, kūrybinė, teatrinė stovykla "Lietuvos atgaja" kviečia 10 - 17 m. vaikus stovyklauti

Netrukus baigsis mokslo metai. Prasidės vasara, o su ja ilgai lauktos atostogos. Labai norisi, kad vaikų atostogos būtų įspūdingos ir nepakartojamos. Turime tikrai prasmingą pasiūlymą Jūsų vaikams.

Motinos dienai paminėti skirtas koncertas

Ringaudų kultūros centras gegužės 2 d. Tabariškių bažnyčioje surengė Motinos dienai paminėti skirtą koncertą „Esi tik viena“.

Renginių kalendorius

‹‹ Rugsėjis ››
Pr An Tr Kt Pn Š S
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Apklausos

Ar pageidautumėte, kad priemiestinis autobusas Kaunas-Ežerėlis (Nr.157) važiuotų per Ringaudus (Gėlių ir Jurginų gatvėmis)?

Rezultatai