Ringaudai.eu / Naujienos / Ringaudų eglutės įžiebimas

Ringaudų eglutės įžiebimas

Ringaudų eglutės įžiebimas

Šį pirmadienį, pliaupiant lietui ir pučiant atšiauriam vėjui, Ringauduose prasidėjo kalėdinė pasaka- įžiebėme pagrindinę miestelio eglę. Gyventojai, kurie nepabūgo blogo oro, kartu su vaikais ir net savo mylimais gyvūnais, atėjo pasigrožėti nuostabia egle, kurią pats užauginęs mums dovanojo ringaudiškis Povilas Rogolskis.

Susirinkusius pirmoji pasveikino seniūno pavaduotoja, šiuo metu atliekanti
seniūno funkcijas Rasa Šilienė. Palinkėdama susiklausymo ir artimo meilės.

Šventėje matėme įstabųjį svečio iš Dzūkijos Gintauto Stonio lazerių šou, kur pagal žinomas melodijas galėjome padainuoti kartu.  Mažosios dainininkės iš Kauno dainavimo studijos „Tu ir Aš“, vadovaujamos Ritos Beitnaraitės, mums dainavo apie žiemą ir Kalėdas. Jų dainelės ir balseliai labai papuošė šventę.

Ringaudų pradinės mokyklos vaikai ant eglutės kabino savo rankomis pagamintus žaislus, kuriais galės gėrėtis ir praeiviai,  ir jie patys visą kalėdinį- naujametį laiką.

Autobusu atvykęs Kalėdų senelis šokdino visus susirinkusius- mažus ir didelius. Dainavo ir šoko visi, kas tik norėjo. O vėliau visus pakvietėme į traukinuką, su kuriuo vykome pasiimti dovanėlių.

Ringaudų bendruomenės centro jaunimas visus norinčius vaišino karšta, pačių gaminta skania arbata.

Buvo tikrai graži ir šilta šventė, kurią visi drauge organizavo Ringaudų seniūnija, laisvalaikio salė ir bendruomenės centras.

Nuoširdų ačiū tariame šventės rėmėjams:

UAB „AUTOSABINA METAL“

UAB „AGRODAR“

ŽŪB „LINAS“

VŠĮ ASU Mokomajam ūkiui

Pyplių ūkiui

Techninių sporto šakų klubui „Inžinerija“

Firmai „Olinmedis“

IMG_0110
IMG_0113
IMG_0131
Nuotrauka0686
IMG_0133

Renginių kalendorius

‹‹ Liepa ››
Pr An Tr Kt Pn Š S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Apklausos

Ar pageidautumėte, kad priemiestinis autobusas Kaunas-Ežerėlis (Nr.157) važiuotų per Ringaudus (Gėlių ir Jurginų gatvėmis)?

Rezultatai