Ringaudai.eu / Skelbimai / Siūlo / Bauer pirtis-saunariumas

Bauer pirtis-saunariumas

Bauer pirtis-saunariumas

Parduodame naudotą, bet labai geros būklės, su instrukcija BAUER saunariumą, pasižymintį toksinų išskyrimu iš organizmo, kad oda taptų elastinga bei stangri. Atvėsinant kūną po saunariumo stiprėja organizmo imunitetas, taigi tai yra puiki peršalimo ligų profilaktika. Tokiu būdu išvalomas organizmas bei atnaujinama oda.

Tinka naudoti grožio salonuose ir namuose. Puikiai išvalo odą, ji tampa švelni. Išprakaitavus pagerėja organizmo kraujo apytaka, pasišalina kenksmingų medžiagų liekanos. Saunariumas padeda odos poroms išskirti toksinuą ir oda vėl tampa elastinga, bei stangri. Atvėsinant kūną po saunariumo stiprėja organizmo imunitetas, taigi saunariumas yra puiki priemonė peršalimo ligų profilaktikai. Gerai pasikaitinus saunariume organizmas išskiria interferoną, kuris padeda nugalėti gripo viruso poveikį.

Saunariumą derindami su sveikos mitybos principais turime galimybę atsikratyti viršsvorio, 20 min. saunariume sudegina iki 800 kcl.

Didžiausias saunariumo privalumas - tai poveikis visam kapiliarų tinklui: didėjant kiekvienos ląstelės gyvybiškam potencialui suaktyvėja viso kapiliarų tinklo veikla. Jis sugrąžina jaunystę, sustabdo biologines senėjimo valandas ir sulėtina ląstelių senėjimą.

Bauer pirtis-saunariumas - 1900 Lt

http://www.grozioklubas.lt/grozis/figura/saunariumas-357


Renginių kalendorius

‹‹ Gegužė ››
Pr An Tr Kt Pn Š S
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Apklausos

Ar pageidautumėte, kad priemiestinis autobusas Kaunas-Ežerėlis (Nr.157) važiuotų per Ringaudus (Gėlių ir Jurginų gatvėmis)?

Rezultatai