Ringaudai.eu / Naujienos / Ringauduose - Europos kyokushin karatė čempionė

Ringauduose - Europos kyokushin karatė čempionė

Galim pasidžiaugti, nes Ringaudai turi Europos čempionę. Tai - Inga Mikštaitė. 2011.04.15 dieną Vilniuje vykusiame Europos karatė kyokushin čempionate ringaudiškė iškovojo aukso medalį ir tapo Europos karate čempione. Toks titulas Ingai jau antras. Šių metų gegužės mėnesį Inga dalyvavo Tarptautiniame prestižiniame turnyre Belgijoje ir  dvejose rungtyse iškovojo dvi antrąsias vietas. Ji buvo pripažinta techniškiausia sportininke ir apdovanota specialiu prizu.

Sportininkės karjera prasidėjo vaikų ir jaunimo karatė kyokushin klube ,,Kariai“, kuriam vadovauja patyręs treneris, nusipelnęs kyokushin karatė meistras Gediminas Varkala. Jau daugiau kaip dešimtmetį Ringaudų pradinėje mokykloje veikiantis Jo vadovaujamas būrelis surenka įvairaus amžiaus būrį vaikų. Čia vykdoma vaikų užimtumo ir mokymo programa. Kiekvienam parenkamas tobulėjimo žingsnelis, krūvis pagal vaiko fizinį pajėgumą, gebėjimą adaptuotis šiame sporte. Kartu tai ir galimybė sustiprėti fiziškai, įgauti pasitikėjimo savimi,  labiau ugdyti charakterio tvirtumą ir atkakliai siekti užsibrėžto sportinio tikslo.

Per visą būrelio gyvavimo laikotarpį buvo išugdyta ir daugiau gabių sportininkų, kurie yra pasiekę svarbių laimėjimų šioje sporto šakoje. Smulkesnė informacija www.karatekariai.lt arba kyokushinkariai@inbox.lt