Ringaudai.eu / Naujienos / Rajono seniūnijų varžybos

Rajono seniūnijų varžybos

Ringaudų seniūniją atstovavome Kauno rajono seniūnijų varžybose Birželio 11 d. LŽŪU vykusiose Kauno r. seniūnijų varžybose dalyvavome stalo teniso, šaškių ir šaudymo komandinėse rungtyse. Stalo teniso mėgėjų komandinėse varžybose (komandą atstovavo Brigita Jurkienė, Gintautas Baltrimas ir Sigitas Imbrasas) užėmėme 4 vietą. Prizines vietas iškovojo Alšėnų, Kačerginės ir Babtų komandos. Šaškių rungtyje Ringaudų komandą atstovavo Aleksandras Jonaitis ir Rimantas Naidičas, kurie iškovojo 3 prizinę vietą. Pirmą vietą iškovojo Ežerėlio, antrą Garliavos komandos. Šaudymo rungtyje atstovavusiems Matui Reneckiui ir Viktorui Petravičiui atiteko septintoji vieta. Seniūnų trikovės rungtyje Viktoras Petravičius, Ringaudų seniūnas užėmė 2 vietą. Sveikiname nugalėtojus ir dėkojame dalyvavusiems.