Ringaudai.eu / Naujienos / Išvyka į šunų viešbutį

Išvyka į šunų viešbutį

Išvyka į šunų viešbutį

Kartais nežinome, kas įdomaus ir naudingo yra visai šalia...Taip samprotavo Ringaudų pradinės mokyklos trečiokai su mokytoja V.Vasilavičiene,  apsilankę Gyvūnų globėjų asociacijos centre, įsikūrusiame Ringauduose. Čia vaikai susipažino su gyvūnų viešbučiu, kuriame, esant reikalui,  galėtų laikinai palikti savo gyvūną. Mokiniai dalyvavo edukacinėje pamokėlėje, kurios metu sužinojo apie gyvūnų platinamas ligas ir kaip reiktų jų saugotis. Mokinius svetingai priėmė veterinarijos gydytojas Darius ir kiti viešbučio darbuotojai. 

Direktorės pavaduotoja ugdymui G.Bastytė

Išvyka į šunų viešbutį
Išvyka į šunų viešbutį

Komentarai

Lina argi jus buvot tuose ringauduose ir matet kaip ten vyksta viskas gyvenu ten jau mazdaug 4-5 metus ir manau jog tai puikus kaimas. viska sutvarke saligatvius padare mokykla atrestauravo padare parkeli.as esu patenkinta ir viezbutis puikus.Zodziu nemanykit apie kaima visko nepamacius

Gyvenu Ringauduose ir nustebau suzinojus, kad cia salia yra viesbutis sunims. Nuvykau -nustebau. Super, super moderniskas. Aciu, zinau kur galesiu palikti savo suni.

Palaikau Laurą! Lengviausia pasislėpus anonimiškai bjaurius komentarus rašyti. Gyvenu Ringauduose jau 3 metus. Ir nuostabių žmonių veiklumo dėka gyvenimas čia tik gražėja ir kokybiškėja.

Tai gal pats laikas keistą tą "baisų" kaimą? Keistai atrodo tie žmonės, kurie tik sėdi ir burnoja kaip čia blogai, kaip KITI nieko nedaro. Tad, gerbiama, Lina, ką JŪS asmeniškai padarėte, kad Ringaudai taptų geresnė vieta? Nejaugi būsit iš tų žmonių, kurie tik internetu sugeba pašūkauti, parėkauti ir taip, greičiausiai, pasijusti laimingesnė sumenkinusi kitų žmonių darbus? Tokiu atveju - nuoširdi užuojauta. Jei visgi aš klystu, tuomet linkiu aktyvumu ir dalyvavimo bendruomenės veikloje, o ne eiti lengviausiu keliu reiškiant priekaištus. Daugiau solidarumo!

Baisus kaimas. Baisi mokykla, baisiai"solidūs žmonės, baisiai smirda apoksidinėm dervom Danplastas, o Ringaudai tik giriasi visokiom nesamonėm...nesugeba net valymo įrengimų Danplaste išsireikalauti ir nukvakusių mokytojų mokykloje pakeisti. Šiknialaižių sukčių fyfynas.

tas akstas rokas

Renginių kalendorius

‹‹ Birželis ››
Pr An Tr Kt Pn Š S
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Apklausos

Ar pageidautumėte, kad priemiestinis autobusas Kaunas-Ežerėlis (Nr.157) važiuotų per Ringaudus (Gėlių ir Jurginų gatvėmis)?

Rezultatai