Ringaudai.eu / Naujienos / Išrinktos gražiausios sodybos

Išrinktos gražiausios sodybos

Komisija su sodybos šeimininikais Ija Masilioniene ir Algirdu Žandaru

Komisija su sodybos šeimininikais Ija Masilioniene ir Algirdu Žandaru

 Komisijai, kurią sudarė Ringaudų seniūnas Viktoras Petravičius, seniūno pavaduotoja Rasa Šilienė, Kultūros centro direktorė Diana Petkuvienė bei Noreikiškių seno kaimo bendruomenės narys Stanislovas Akramas, iškilo atsakingas  darbas įvertinti ir išrinkti gražiai tvarkomas sodybas.

Gražiausios sodybos kategorijoje išrinkta Ijos Masilionienės ir Algirdo Žandaro tvarkoma sodyba Mitkūnų kaime, Tujų g. 9, gražiausia gyvenamąja vietove išrinktas Noreikiškių kaimo kvartalas (V. Ir P. Karvelių g., Ugnies g., Vaivorykštės g.), o gražiausia  ūkininko sodyba išrinkta Algimanto Antano ir Irenos Daunoravičių Bajorų kaime prižiūrima teritorija.

Smagu, kad gražiai besitvarkančių sodybų bei gyvenamų vietovių šeimininkai savo pavyzdžiu užkrečia ir kitus bendruomenės narius gražinti bei puoselėti savo kraštą.

Gražiausių Ringaudų seniūnijos sodybų nuotraukos

Diana Petkuvienė
Ringaudų bendruomenės centro valdybos narė


Komentarai

Daugiabuciai kaip ir kasmet nuosaly.Negi nera graziai besitvarkanciu? Galbut reiketu pagal atskira kategorija surengti ir siai Ringaudu daliai grazios aplinkos konkursa.Gal zmones paskatintu tai pasitempti.

Gaila kad nesimato gražiausios sodybos pastatų (namo, garažo ir kt.). Juk sodybą sudaro ne tik želdiniai. Įdomu kaip sutvarkyta ūkinė dalis, daržas (negi jo nėra).

Renginių kalendorius

‹‹ Birželis ››
Pr An Tr Kt Pn Š S
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Apklausos

Ar pageidautumėte, kad priemiestinis autobusas Kaunas-Ežerėlis (Nr.157) važiuotų per Ringaudus (Gėlių ir Jurginų gatvėmis)?

Rezultatai