Ringaudai.eu / Naujienos

Naujienos

Ringaudų miestelio šventė

Rugsėjo 11 d. kviečiame į Ringaudų miestelio šventę Gėlių g.110, prie bažnyčios.

1941 m. birželio 14 d. trėmimo aukų 75-čio paminėjimas

2016 m birželio 13 d. vakarą Tabariškių kapinėse vyko 1941 m. birželio 14 d. trėmimo aukų 75-čio paminėjimas. Prie atminimo kryžiaus tremtiniams uždegtos žvakelės, ansamblis "Ringauda" atliko keletą dainų, skaitovės skaitė eiles apie Lietuvą.

Padėka Sauliui Buivydui

2012 m. kovą duris atvėrė renovuoti bendruomenės namai. Kad ir kaip rūpestingai prižiūrimi, jie jau reikalavo remonto. Nuoširdžiai dėkojame ringaudiškiui, SAULIUI BUIVYDUI, netlygintinai išdažiusiam bendruomenės namų sienas. Ir vėl galime džiaugtis tvarkingais ir švariais bendruomenės namais.

Jauki Joninių šventė Ringauduose.

Šiltą birželio 23 d vakarą  pirmą kartą prie bendruomenės namų rinkosi visi, kas nutarė Jonines švęsti bendruomeniškai. Ringaudų bendruomenės žmonės bei folkloro ansamblio "Ringauda" narės pynė vainikus, virė skanią žolelių arbatą.

NEMOKAMOS šiaurietiško ėjimo pamokos RINGAUDUOSE

Kviečiame visus bendruomenės narius nuo liepos 12d. į NEMOKAMAS Šiaurietiško ėjimo pamokas prie Ringaudų bendruomenės centro. Plačiau...

JONINĖS Ringauduose!

Birželio 23 d. 21 val. šalia bendruomenės namų (Gėlių g. 110 A). Jūsų lauks muzikinė programa, karšta žolynų arbata, vainikų pynimas, plukdymas, įspūdingas Joninių laužas...

Gedulo ir Vilties dieną skaitymai Ringaudų bibliotekoje

Gedulo ir Vilties dieną, minint pirmųjų masinių trėmimų pradžios 75 - ąsias metines,  Ringaudų bibliotekoje vyko skaitymai "Ilgas kelias namo" pagal ringaudiškės tremtinės Janinos Giedraitienės atsiminimų knygą „Kelionė į niekur...“ .  Scenarijaus autorė Marija Vėjūnė.

Bėgims už Ringaudus 2016

Birželio  4 d. rytas saulėtas ir šiltas. Į registracijos punktą - Ringaudų pradinę mokyklą renkasi bėgikai, dviratininkai, žmonų nešikai, šeimos, žiūrovai...  Ringauduose  didelė ir graži,  jau tradicija tapusi, šeimų sporto šventė  „Bėgimas už Ringaudus“ ! Dalyvių gausa ir entuziazmas pranoko lūkesčius.

Kviečiame į ypatingą renginį!

Birželio 14 d. (antradienį) 18 val. Ringaudų bibliotekoje vyks popietė „Ilgas kelias namo...” Plačiau...

Mūsų visų bendras festivalis - Laisvės piknikas!

Gegužės 24 d. Aleksandro Stulginskio Universiteto stadionas. Atvažiuokit, pakalbėsim apie laisvę ir ateitį! Atvažiuokit ne vieni, atsivežkit šeimas ir draugus – pabūsim kartu. Plačiau...

Renginių kalendorius

‹‹ Lapkritis ››
Pr An Tr Kt Pn Š S
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Apklausos

Ar pageidautumėte, kad priemiestinis autobusas Kaunas-Ežerėlis (Nr.157) važiuotų per Ringaudus (Gėlių ir Jurginų gatvėmis)?

Rezultatai