Ringaudai.eu / Naujienos

Naujienos

Gedulo ir Vilties dieną skaitymai Ringaudų bibliotekoje

Gedulo ir Vilties dieną, minint pirmųjų masinių trėmimų pradžios 75 - ąsias metines,  Ringaudų bibliotekoje vyko skaitymai "Ilgas kelias namo" pagal ringaudiškės tremtinės Janinos Giedraitienės atsiminimų knygą „Kelionė į niekur...“ .  Scenarijaus autorė Marija Vėjūnė.

Bėgims už Ringaudus 2016

Birželio  4 d. rytas saulėtas ir šiltas. Į registracijos punktą - Ringaudų pradinę mokyklą renkasi bėgikai, dviratininkai, žmonų nešikai, šeimos, žiūrovai...  Ringauduose  didelė ir graži,  jau tradicija tapusi, šeimų sporto šventė  „Bėgimas už Ringaudus“ ! Dalyvių gausa ir entuziazmas pranoko lūkesčius.

Kviečiame į ypatingą renginį!

Birželio 14 d. (antradienį) 18 val. Ringaudų bibliotekoje vyks popietė „Ilgas kelias namo...” Plačiau...

Mūsų visų bendras festivalis - Laisvės piknikas!

Gegužės 24 d. Aleksandro Stulginskio Universiteto stadionas. Atvažiuokit, pakalbėsim apie laisvę ir ateitį! Atvažiuokit ne vieni, atsivežkit šeimas ir draugus – pabūsim kartu. Plačiau...

Kviečiame registruotis į Bėgimą už Ringaudus ir Šeimų žaidynes

Birželio 4 d. 10 val. vyks jau tradicija tapęs renginys " Bėgimas už Ringaudus". Programa...

Gyvasis Martyno Mažvydo „Katekizmas“ Ringauduose

Gegužės 7 d. Lietuvoje švenčiama Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena. Šia proga Ringaudų pradinės mokyklos moksleiviai sudalyvavo unikalioje akcijoje – savo rankose nešė gyvąjį Martyno Mažvydo ,,Katekizmą“.

Ingos Dagilės Iliustracijų ir knygų parodos pristatymas Ringaudų bibliotekoje

Balandžio 28 d. Ringaudų bibliotekoje vyko Ingos Dagilės iliustracijų ir knygų parodos pristatymas. Ši diena ypatinga, nes lygiai prieš metus knygelei “Drambliai ėjo į svečius“...

Kviečiame į nemokamą Sauliaus Skambino seminarą apie sveikatą

Kviečiame į nemokamą Sauliaus Skambino seminarą apie sveikatą.

Kviečiame į dailininkės Ingos Dagilės parodos atidarymą

Kviečiame visus į Ingos Dagilės iliustracijų ir knygų parodos atidarymą, kuris įvyks balandžio 28 d., 18,30 val. Ringaudų bibliotekoje (Gėlių g. 2).

Kviečiame visus į talką "Darom 2016"

Kviečiame visus į pavasarinę talką! Balandžio 23 d., 10 val. renkamės Gėlių ir Žalgirio sąnkryžoje, prie kryžiaus. Tvarkysime aplinką, dažysime, sodinsime. Laukiame visų - didelių ir mažų...

Renginių kalendorius

‹‹ Rugsėjis ››
Pr An Tr Kt Pn Š S
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Apklausos

Ar pageidautumėte, kad priemiestinis autobusas Kaunas-Ežerėlis (Nr.157) važiuotų per Ringaudus (Gėlių ir Jurginų gatvėmis)?

Rezultatai